Vítám Vás na stránkách blogu. Zde budete nacházet informace o dění v naší třídě.
Volný list (děti mají ve složce) domeček, kouř z výfuku - trénovat spodní oblouk.Včerejší úkol - kočka - klubíčka ( druhá strana listu)
Výlet do Liščího mlýna se nám vydařil, počasí nám přálo. Děti navštívily indiánskou vesnici, vyrobily si čelenky. Zažily jízdu na koni, stř...
Žádné komentáře:
Okomentovat