Vítám Vás na stránkách blogu. Zde budete nacházet informace o dění v naší třídě.
Pepa str. 6/4 (než písmeno rozstříháš, nejprve si ho vybarvi)
Výlet do Liščího mlýna se nám vydařil, počasí nám přálo. Děti navštívily indiánskou vesnici, vyrobily si čelenky. Zažily jízdu na koni, stř...
Žádné komentáře:
Okomentovat