Vítám Vás na stránkách blogu. Zde budete nacházet informace o dění v naší třídě.
Čtení - list ( stromečky a baňky) číst postřehově, bez přemýšlení nad písmenem. Nemocným pošlu list mailem.Písanka str. 16
Výlet do Liščího mlýna se nám vydařil, počasí nám přálo. Děti navštívily indiánskou vesnici, vyrobily si čelenky. Zažily jízdu na koni, stř...
Žádné komentáře:
Okomentovat