Vítám Vás na stránkách blogu. Zde budete nacházet informace o dění v naší třídě.
Ve dnech 22. a 23.11. se konají konzultace k chování a prospěchu. V bakalářích máte zprávu a odkaz k rezervaci termínu konzultace.
Výlet do Liščího mlýna se nám vydařil, počasí nám přálo. Děti navštívily indiánskou vesnici, vyrobily si čelenky. Zažily jízdu na koni, stř...
Žádné komentáře:
Okomentovat